Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018 18:34

Έβαλε... χέρι στη διαφαινόμενη νίκη της Λάτσιο και του το... ανταπέδωσαν!

{modulepos inside1}

Όταν δέχεσαι γκολ με... αβαVAR (δανεικό...) πέναλτι στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων και σκοράρεις τρία λεπτά αργότερα θυμίζοντας... Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς, είναι να μην τρελαθείς; Αυτό έπαθε και ο Ρίκι Σαπονάρα της Σαμπντόρια μόλις ισοφάρισε σε 2-2 τη Λάτσιο στο Ολίμπικο που έτρεξε αμέσως προς την εξέδρα όπου βρίσκονταν οι φανατικοί οπαδοί της ομάδας. Πέταξε φανέλα, κατέβασε σορτσάκι, εμφανίστηκε το σώβρακο, εμφανίστηκε τελικά και ο πισινός του, αφού στην προσπάθειά του να ανέβει τα κάγκελα, κάποιος οπαδός του το κατέβασε και αυτό. «Ξέρεις, μπορείς να συλληφθείς για τέτοια πράγματα», αστειεύτηκε ο συμπαίκτης του, Γιάκοπο Σάλα, βλέποντας στη φωτογραφία κάποιον να έχει βάλει το χέρι του ανάμεσα στα οπίσθια του σκόρερ!