Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018 18:34

Έβαλε... χέρι στη διαφαινόμενη νίκη της Λάτσιο και του το... ανταπέδωσαν!

Όταν δέχεσαι γκολ με... αβαVAR (δανεικό...) πέναλτι στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων και σκοράρεις τρία λεπτά αργότερα θυμίζοντας... Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς, είναι να μην τρελαθείς; Αυτό έπαθε και ο Ρίκι Σαπονάρα της Σαμπντόρια μόλις ισοφάρισε σε 2-2 τη Λάτσιο στο Ολίμπικο που έτρεξε αμέσως προς την εξέδρα όπου βρίσκονταν οι φανατικοί οπαδοί της ομάδας. Πέταξε φανέλα, κατέβασε σορτσάκι, εμφανίστηκε το σώβρακο, εμφανίστηκε τελικά και ο πισινός του, αφού στην προσπάθειά του να ανέβει τα κάγκελα, κάποιος οπαδός του το κατέβασε και αυτό. «Ξέρεις, μπορείς να συλληφθείς για τέτοια πράγματα», αστειεύτηκε ο συμπαίκτης του, Γιάκοπο Σάλα, βλέποντας στη φωτογραφία κάποιον να έχει βάλει το χέρι του ανάμεσα στα οπίσθια του σκόρερ!